Strona Główna / Konwojowanie

Zabezpieczony transport

Solid MCG zapewnia przewóz Twojej firmowej gotówki specjalistycznym pojazdem w towarzystwie kwalifikowanych i uzbrojonych pracowników ochrony. Dzięki temu zyskujesz bezpieczny transport oraz skuteczną ochronę wartości pieniężnych.

Dopasowanie do potrzeb

W Solid MCG zapewniamy najwyższe standardy bezpieczeństwa dostosowywane do indywidualnych potrzeb klientów, gwarantujące pełną ochronę i zabezpieczenie wartości pieniężnych od chwili przekazania do momentu dostarczenia.

Sprawdzone procedury

Nasze działania realizujemy w oparciu o sprawdzone procedury logistyczne obejmujące odbiór gotówki, transport w bezpiecznych kopertach, przekazanie do depozytu oraz prowadzenie dokładnej dokumentacji.

Współpraca z bankami

Ścisła współpraca Solid MCG z bankami i instytucjami finansowymi, zapewniają Ci pewny przebieg procesu przewozu oraz skuteczne dostarczenie gotówki do właściwego miejsca docelowego (np. wrzutni bankowej).

Zdjęcie baneru

Konwojowanie gotówki

Przewożenie i przechowywanie gotówki zazwyczaj budzi wiele troski wśród właścicieli małych i średnich firm. Przedsiębiorcy obawiają się często o życie i zdrowie, a przewożenie gotówki do banku lub trzymanie pieniędzy w sklepie czy biurze wiąże się z dużym obciążeniem psychicznym i strachem przed zagrożeniami. Dlatego oferujemy usługę konwojowania gotówki.

Szczególne środki ochrony przy konwojowaniu gotówki

Transportem Twoich pieniędzy w Solid MCG zajmują się wyszkoleni, licencjonowani i uzbrojeni pracownicy ochrony. Na to stanowisko rekrutujemy wyłącznie silnych psychicznie i fizycznie konwojentów, o szerokich predyspozycjach do obrony własnej i przewożonego mienia. Wyposażamy ich w najbardziej skuteczne narzędzia do zabezpieczania wartości pieniężnych. Ich przewozu dokonują jedynie w specjalnie przystosowanych do tego zadania pojazdach, które są zdalnie monitorowanie przez specjalnie powołany do tego zespół.

Najwyższe standardy bezpieczeństwa

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w ochronie osób i mienia, w tym w transporcie gotówki i wartości pieniężnych. Nasze standardy dopasowujemy nie tylko do obowiązujących przepisów prawa, ale także do potrzeb naszych klientów. Zawsze szczegółowo omawiamy każde zlecenie, by zapewnić wszystkie zabezpieczenia, jakich potrzebują współpracujący z nami przedsiębiorcy. Opracowujemy konkretne procedury i ustalamy przebieg procesów konwojowania dla konkretnych oddziałów firm i lokalizacji.

Jak wygląda konwojowanie gotówki w Solid MCG?

Konwojowanie gotówki to przede wszystkim jej bezpieczny transport. W tym procesie logistycznym biorą udział nasi przeszkoleni specjaliści, a ich celem jest zagwarantowanie, aby Twoje interesy były w szczególny sposób chronione. Zgodnie z procedurami bezpieczeństwa zapewniamy: odbiór gotówki z punktów handlowych, usługowych, oddziałów banku, transport pieniędzy w bezpiecznych kopertach, przekazanie pieniędzy do depozytu lub liczarni, prowadzenie dokumentacji związanej z przekazaną nam gotówką, ścisłą współpracę z bankami.

Usługi towarzyszące przewozowi gotówki

Usługi, które towarzyszą konwojowaniu pieniędzy, są ściśle związane z ich kompleksową ochroną. Do przekazywanej nam gotówki sporządzamy szczegółowe dokumenty i archiwizujemy dla zachowania pełnej kontroli. Następnie przewozimy pieniądze do właściwego depozytu lub liczarni. Dzięki ścisłej współpracy naszej firmy z wieloma instytucjami finansowymi masz pewność, że trafią one we właściwe miejsce.

Solid MCG – najlepsza ochrona w czasie transportu pieniędzy

Każda wartościowa przesyłka wymaga skutecznej ochrony. Opracowane przez nas systemy i standardy pozwalają zapewnić najwyższy poziom usługi konwojowania dla każdego klienta. Wysoki poziom wyszkolenia i uzbrojenia konwojentów gwarantuje bezpieczeństwo w trakcie przewozu Twoich pieniędzy, dlatego nie czekaj. Jeśli tylko chcesz mieć pewność, że są one w dobrych rękach i trafią we wskazane miejsce bez przeszkód, skorzystaj z naszej oferty. Zadbamy o to, aby trafiły wprost do miejsca docelowego.

Do kogo kierujemy naszą ofertę

Nasze usługi transportu gotówki kierujemy do wszystkich przedsiębiorstw, w tym, banków, sklepów spożywczych, sklepów odzieżowych i przemysłowych, sklepów meblowych, budowlanych, lokali usługowych, hurtowni, restauracji i hoteli, wszystkich firm, które potrzebują bezpiecznego przewozu pieniędzy.

Zdjęcie baneru

Do kogo kierujemy naszą ofertę?

Nasze usługi transportu gotówki kierujemy do wszystkich przedsiębiorstw, w tym:

  • banków
  • sklepów spożywczych
  • sklepów odzieżowych i przemysłowych
  • sklepów meblowych, budowlanych
  • lokali usługowych
  • hurtowni
  • restauracji i hoteli
  • wszystkich firm, które potrzebują bezpiecznego przewozu pieniędzy