Strona Główna / Monitoring Wizyjny

Większe bezpieczeństwo

System kamer umożliwia obserwację terenu firmy, co przyczynia się do zwiększenia poziomu bezpieczeństwa oraz skutecznej identyfikacji sprawców włamań i incydentów.

Minimalizacja ryzyka

Monitoring wizyjny pomaga w wykrywaniu potencjalnych przestępstw na chronionym terenie, zapobiegając stratom finansowym związanym z kradzieżami lub uszkodzeniami mienia.

Ulepszona obsługa klienta

Dzięki możliwości śledzenia procesów zachodzących w firmie, monitoring wizyjny pozwala na lepszą kontrolę jakości obsługi klienta oraz zarządzanie pracą pracowników.

Kontrola procesów

Kamery monitorujące pracowników i maszyny pozwalają kontrolować ich wydajność oraz bezpieczeństwo pracy, co przekłada się na efektywność działań firmy.

Zdjęcie baneru

Zamów monitoring wizyjny od Solid Security?

Monitoring wizyjny to nic innego jak system kamer, rozlokowany na terenie Twojej firmy, dzięki którym można prowadzić nadzór wideo. Zwany także telewizją przemysłową czy monitoringiem CCTV (Closed-Circuit TeleVision) polega na przechwytywaniu i nagrywaniu obrazów cyfrowych w obiegu zamkniętym. Używa się go w celu obserwowania aktywności na terenie firmy. Dzięki niemu zapewniasz sobie dodatkowe wsparcie w zakresie bezpieczeństwa dla Twojego biznesu.

Dla kogo jest monitoring wizyjny?

Nadzór wideo jest używany przez firmy różnej wielkości i z różnych branż. Od sklepów detalicznych po banki, od restauracji po hotele, a to wszystko dlatego, że jest bardzo skutecznym środkiem bezpieczeństwa, który pomaga wykryć i zidentyfikować intruza.

Co można obserwować za pomocą kamer do monitoringu

Kamery nadzoru są często używane do monitorowania zewnętrznej części budynku i przyległego mu terenu firmy, ale także wnętrza. Może to pomóc w zapobieganiu przestępstwom i dostarczaniu dowodów w przypadku incydentów, jakie powstały z ich udziałem, chociaż często kamery są także wykorzystywane do bezpieczeństwa wewnętrznego, np. monitorowania pracowników lub maszyn.

Co zyskasz dzięki monitoringowi wizyjnemu?

Monitoring wizyjny to świetny sposób na obserwowanie obiektów firmowych. Pozwoli Ci zobaczyć, co dzieje się w Twojej firmie i upewnić się, że wszystko działa sprawnie. Korzyści dla firm z monitoringu obiektów jest wiele, m.in.: zwiększone bezpieczeństwo; zmniejszone ryzyko utraty lub kradzieży; ulepszona obsługa klienta; zmniejszone ryzyko odpowiedzialności; raz zainstalowany system kamer zastąpi wielu pracowników OFI.

Odpowiadamy na zagrożenia, prowadząc skuteczny monitoring wizyjny

Od wielu lat wspieramy przedsiębiorstwa w zakresie bezpieczeństwa na ich terenie. Instalujemy systemy alarmowe, chronimy fizycznie ich mienie i pracowników przed różnymi zagrożeniami takimi jak włamanie, kradzież, napaść, pożar, zalanie i wiele innych. Monitoring wizyjny jest kolejnym kamieniem milowym, który znacznie zwiększa poziom zabezpieczeń. W ramach niego oferujemy Ci także wirtualny patrol i mobilną wieżę monitorującą.

Zdjęcie sekcji inne usługi

Kiedy warto zamontować telewizję przemysłową?

Z telewizji przemysłowej korzysta wiele przedsiębiorstw, zarówno małych i dużych. Z monitoringu wizyjnego CCTV korzystają nie tylko do ochrony przed zagrożeniami, ale także do analizy przebiegu pracy i kontroli zautomatyzowanych procesów produkcyjnych. Dołącz do nich jeśli:

  • prowadzisz odpowiedzialny biznes
  • zależy Ci na bezpieczeństwie pracowników i ochronie mienia
  • chcesz mieć stały podgląd na to, co dzieje się w Twojej firmie
  • chcesz minimalizować skutki niebezpiecznych sytuacji