Strona Główna / Monitoring Wizyjny / Monitoring CCTV

Skuteczne wykrywanie zagrożeń

Monitoring wizyjny umożliwia precyzyjne wykrywanie obecności intruzów, prób wandalizmu oraz szybkie reagowanie na niebezpieczne sytuacje we wczesnych fazach, co poprawia ogólne bezpieczeństwo firmy.

Zaawansowane technologie

Solid Security stosuje zaawansowane technologie, takie jak kamery cyfrowe, czujniki ruchu, podczerwień i termowizję, aby zapewnić nie tylko ochronę, ale także lepszą kontrolę nad monitorowanymi obszarami.

Różnorodność rozwiązań

Solid Security oferuje tradycyjne i inteligentne rozwiązania, w tym zaawansowane kamery IP oraz automatyczną inteligentną analitykę wideo, co umożliwia dostosowanie systemu do specyficznych potrzeb firmy.

Wsparcie stacji monitorowania

System umożliwia przekazywanie obrazu i sygnałów alarmowych do Stacji Monitorowania, gdzie nasi pracownicy reagują natychmiast, analizują obraz i podejmują odpowiednie kroki, zapewniając dodatkową warstwę ochrony.

Zdjęcie baneru

Jak działa monitoring wizyjny CCTV

Monitoring wizyjny CCTV to nic innego jak system kamer umieszczonych w strategicznych miejscach na terenie Twojej firmy, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku. Kamery podłączone do rejestratora, znajdującego się w wybranym pomieszczeniu, umożliwiają Ci prowadzenie obserwacji na ekranach monitorów, a także urządzeniach mobilnych — wystarczy połączenie internetowe. Rejestrator odpowiada także za nagrywanie obrazu i odtwarzanie go w wybranym momencie i choć to dużo i znacznie zwiększa bezpieczeństwo w firmie, to niektórzy oczekują jeszcze więcej.

Monitoring ze wsparciem Stacji Monitorowania

Wykorzystaj możliwości kamer i systemu SSWiN. Przekazuj obraz i sygnały alarmowe z systemów bezpieczeństwa, zainstalowanych w Twojej firmie do Stacji Monitorowania Solid Security. Obecni w niej przez 24 h na dobę pracownicy zareagują natychmiast po otrzymaniu sygnału z Twojego obiektu. Przeanalizują obraz i podejmą ustalone kroki. Jeśli to konieczne, wyślą do Ciebie odpowiednie wsparcie w postaci patrolu interwencyjnego lub służb ratunkowych. Choć to tylko jedna z zalet monitoringu wizyjnego CCTV Solid Security.

Monitoring wizyjny CCTV Solid Security

Skorzystaj z tradycyjnych lub nowoczesnych, inteligentnych rozwiązań, jakie oferujemy w Solid Security. Zainstaluj analogowe lub cyfrowe kamery, które pozwalają śledzić aktywność na terenie obiektu poprzez fizyczną obserwację materiału wideo na ekranie monitora lub zdalnie poprzez urządzenia mobilne, albo pójdź o krok dalej i wybierz inteligentne urządzenia. Możesz zainstalować zaawansowane kamery IP i oprogramowanie do monitorowania, dzięki czemu otrzymujesz narzędzia do automatycznej analityki wideo. Pozwala Ci to także zautomatyzować wiele zadań w swojej firmie — sprawdź naszą ofertę inteligentnej analityki obrazu.

Korzyści monitoringu wizyjnego

W Solid Security od kilkudziesięciu lat zabezpieczamy tereny firm. Obserwujemy i doświadczamy tego, w jaki sposób technologia ułatwia nam nadzór nad obszarami wymagającymi kontroli. Monitoring wizyjny jak żadne inne narzędzie umożliwia precyzyjne wykrywanie obecności intruza, prób zniszczenia, a nawet codzienną pracę firmy i unikanie wypadków. Korzyści z instalacji kamer jest wiele, ale do najważniejszych należą: wykrywanie niebezpiecznych sytuacji, identyfikacja osób i pojazdów, pomoc w ustalaniu tożsamości intruza, wczesna reakcja na zagrożenie.

Zaawansowane technologie Solid Security

Solid Security istnieje od 1991 roku i od samego początku dostarcza swoim klientom nowoczesne rozwiązania, które podnoszą poziom bezpieczeństwa w monitorowanych obiektach. Wiemy, jak ważne jest ono dla każdego przedsiębiorstwa. Dzięki zaawansowanym technologiom jesteśmy w stanie skutecznie chronić mienie firmy, jej pracowników, klientów i wszystkich odwiedzających je gości. Monitoring wizyjny CCTV jest jednym z takich narzędzi. W Solid Security dopasujemy urządzenia do konkretnego budynku i terenu wokół niego. Użyjemy kamer cyfrowych, z czujnikami ruchu, podczerwieni, termowizyjnych itd. Zadbamy o to, aby telewizja przemysłowa w Twojej firmie, działała bez zarzutu, a nawet lepiej.

Zdjęcie baneru
Zamów monitoring wizyjny od Solid Security

Monitoring wizyjny to kluczowa inwestycja dla każdej firmy, dając Ci wgląd w wydarzenia na terenie obiektu w czasie rzeczywistym. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych kamer i technologii przechwytywania obrazu, zyskujesz całkowitą kontrolę nad swoim środowiskiem biznesowym.

System kamer od Solid Security to:

  • zaawansowana technologia,
  • indywidualne rozwiązania,
  • monitorowanie 24/7
  • wsparcie eksperckie.