Strona Główna / Ochrona fizyczna osób i mienia

Wszechstronna ochrona obiektów

Usługi Solid Security obejmują różnorodne obiekty, takie jak banki, obiekty handlowe, przemysłowe, biurowe, osiedla mieszkaniowe, place budowy, obiekty sportowe i wiele innych. Dzięki temu zapewniamy profesjonalną ochronę w szerokim spektrum dziedzin.

Indywidualne podejście

Solid Security oferuje spersonalizowane rozwiązania, dostosowując liczbę pracowników oraz godziny stacjonowania do konkretnych potrzeb Twojej firmy. Ich działania są oparte na obecnych systemach pracy i zabezpieczeniach, zapewniając maksymalne dopasowanie.

Realizacja różnorodnych zadań

Oferujemy nie tylko podstawową ochronę fizyczną, ale w razie potrzeby udzielamy także pierwszej pomocy i minimalizujemy negatywne skutki zdarzeń losowych. Zapewniamy kompleksową kontrolę nad bezpieczeństwem procesów na terenie firmy.

Różne rodzaje posterunków

Nasi pracownicy realizują swoje zadania w celu ochrony osób i mienia poprzez posterunki stałe, obchodowe i recepcyjne, a co więcej zapewniamy wsparcie w postaci patroli interwencyjnych, dzięki którym możemy zapobiec różnym niebezpiecznym incydentom.

Zdjęcie baneru

Skuteczna ochrona osób i mienia

Bezpieczeństwo jest bardzo ważnym aspektem w każdej firmie. Na terenie zakładu, biura, czy w innym miejscu, gdzie prowadzisz swój biznes, znajduje się przecież spora część jego majątku. Nie chcesz, aby ktoś ją uszkodził, czy ukradł i naraził Cię na straty. Nie chcesz, aby ktoś napadł Ciebie czy Twoich pracowników i naraził ich na utratę zdrowia lub życia. Dlatego powinieneś stosować wszelkie środki ochrony osób i mienia. Proponujemy Ci nasze usługi.

Indywidualne podejście

W Solid Security bardzo dobrze znamy się na bezpieczeństwie. Od lat zapewniamy wielu firmom różne rozwiązania, które chronią je przed zagrożeniami z zewnątrz i wewnątrz. Ochrona fizyczna osób i mienia to jedna z ofert, z jakiej chętnie korzystają. Skorzystaj i Ty. Zapewniamy indywidualne podejście. Dostosowujemy ilość pracowników i godziny stacjonowania do potrzeb Twojej firmy. W oparciu o Wasz system pracy i stosowane dotychczas zabezpieczenia, dopasowujemy nasze działania.

W jakich obiektach zapewniamy ochronę osób i mienia

Zapewniamy ochronę we wszystkich obiektach i obszarach związanych z działalnością Twojego przedsiębiorstwa. Naszymi usługami obejmujemy: banki i obiekty handlowe, obiekty przemysłowe, magazyny, centra logistyczne, obiekty biurowe i obiekty użyteczności publicznej, osiedla mieszkaniowe, place budowy, obiekty sportowe i inne obiekty wymagające profesjonalnej ochrony.

Jakie zadania realizujemy w ramach ochrony fizycznej osób i mienia

Poza ochroną fizyczną osób i mienia, które należą do naszych podstawowych obowiązków, niesiemy także pierwszą pomoc i minimalizujemy negatywne skutki zdarzeń losowych. W zależności od potrzeb pełnimy nasze zadania poprzez posterunki stałe, obchodowe, recepcyjne i niestandardowe. Robimy to wszystko, aby zapewnić na terenie Twojej firmy maksymalną kontrolę nad bezpieczeństwem procesów, jakie są tam prowadzone. Dbamy, aby nikt niepowołany nie dostał się na teren zakładu, identyfikujemy takie osoby i zmuszamy je do opuszczenia terenu.

Posterunki stałe

Posterunki stałe wyznaczane są na terenie danego obiektu, a nasi pracownicy kontrolują bezpieczeństwo w strategicznych punktach, na przykład przy wejściu lub przy bramie wjazdowej.

Posterunki obchodowe

Posterunki obchodowe to regularnie prowadzone obejścia ochranianego terenu. Kontrola bezpieczeństwa odbywa się w cyklach.

Posterunki recepcyjne

Za pełne bezpieczeństwo w godzinach pracy lub wzmożonego ruchu w posterunkach recepcyjnych odpowiadają ochroniarze o dodatkowych uprawnieniach.

Posterunki niestandardowe

Powołane do spełniania nietypowych zadań; pełnią w nich służbę pracownicy ochrony przeszkoleni w zakresie pomocy przedmedycznej, ochrony przeciwpożarowej, przepisów BHP lub innej.

Zdjęcie baneru
Postaw na fachowców od ochrony osób i mienia

Zadbaj o bezpieczeństwo w swojej firmie. Chroń siebie, swoich współpracowników i pracowników i mienie Twojej firmy. Ogranicz dostęp niepowołanym osobom, przeciwdziałaj napaściom, włamaniom i kradzieżom. Postaw na Solid Security — firmę z wieloletnim doświadczeniem w ochronie osób i mienia.

Zadzwoń, napisz lub wypełnij formularz i umów się na spotkanie. Porozmawiamy o potrzebach zabezpieczeń w Twojej firmie i wesprzemy Twoje działania w tym zakresie.