Strona Główna / Patrol interwencyjny

Natychmiastowa reakcja na alarmy

Patrole interwencyjne Solid Security są w stanie szybko reagować na sygnały alarmowe, co minimalizuje skutki incydentów i zagrożeń, chroniąc osoby i mienie na terenie obiektu. W wielu przypadkach jesteśmy w stanie dotrzeć na miejsce zdarzenia już w kilka minut.

Wyszkoleni pracownicy gotowi do działania

Nasze patrole składają się z personelu doskonale wyszkolonego w obszarze reagowania na różne zagrożenia, zapewniając szybkie i profesjonalne działanie w trudnych sytuacjach. Dzięki temu możemy skutecznie odpierać działania intruzów.

Innowacyjna aplikacja SOGI

Dzięki aplikacji SOGI (System Obsługi Grup Interwencyjnych) patrole mogą szybko wyznaczać trasy, minimalizując czas reakcji, oraz efektywnie komunikować się z centrum monitorowania i innymi służbami ratunkowymi.

Reakcja na różnorodne zagrożenia

Patrol interwencyjny Solid Security nie tylko reaguje na włamania, ale także na zalania, wycieki gazu, pożary, awarie systemów czy zagrożenia ekologiczne, zapewniając wszechstronną ochronę.

Zdjęcie baneru

Patrol interwencyjny

W Solid Security dostarczamy Ci kompleksowe rozwiązania dla ochrony Twojego biznesu. System alarmowy, centrum monitoringu i patrole interwencyjne wspólnie działają na rzecz Twojego bezpieczeństwa. To skuteczna ochrona w dobrej cenie. Jeśli masz już nasze niezawodne systemy alarmowe, zamów usługę podjazdu patrolu w sytuacji zagrożenia i zadbaj o fizyczną ochronę ludzi, procesów i majątku, obecnych na terenie Twojej firmy. Jeśli jeszcze nie masz systemów alarmowych, zainstalujemy je dla Ciebie.

Jak działa patrol interwencyjny Solid Security?

Patrol interwencyjny Solid Security to specjalna jednostka szybkiego reagowania, która zawsze znajduje się w pobliżu Twojej firmy. Zjawia się w niej zawsze wtedy, gdy otrzyma alert, z zainstalowanego u Ciebie systemu alarmowego. Chociaż często już sama obecność systemu pozwala uniknąć większości włamań, to dopiero interwencja patrolu Solid Security zapewnia optymalną skuteczność. Natychmiastowe działanie, jakie patrol podejmuje w sytuacjach zagrożenia, pozwala uniknąć wielu tragedii, w tym uszczerbków na zdrowiu i ochronie majątku. Twoje bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem!

Do kogo kierujemy naszą ofertę

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich małych, średnich i dużych firm, które potrzebują najwyższej skuteczności w ochronie osób i mienia. Patrole interwencyjne Solid Security to doskonale wyszkoleni pracownicy, którzy zawsze są gotowi do działania. Rekrutujemy tylko osoby silne psychicznie, odporne na stres, jaki pojawia się w momencie zagrożenia i potrafią podejmować szybkie decyzje, celem ochrony zdrowia i życia. Ponadto, część patroli wyposażamy w broń palną, a wszystkie w niezbędne narzędzia do obezwładnienia napastnika. Właśnie dlatego, zaufało nam już wielu przedsiębiorców z różnych branż.

Skuteczny patrol interwencyjny

W Solid Security mamy bogate doświadczenie w ochronie osób i mienia. Nasze patrole interwencyjne są skuteczne nie tylko z uwagi na liczne szkolenia i predyspozycje fizyczne i zdrowotne, ale także, dlatego że stawiamy na nowoczesne rozwiązania. Stworzyliśmy innowacyjną aplikację na smartfona dla naszych grup interwencyjnych o nazwie SOGI (System Obsługi Grup Interwencyjnych), która pozwala między innymi na szybkie wytyczenie trasy przejazdu bez korków, dzięki czemu w kilka minut możemy dotrzeć do Twojej firmy.

Zadania grupy interwencyjnej

Reagujemy zawsze w chwili zagrożenia. Gdy tylko nasze centrum monitorowania alarmów otrzyma alert wysłany do niego przez system alarmowy, zainstalowany w Twoim obiekcie, czuwający nad nim przez całą dobę pracownicy, podejmą odpowiednio ustalone procedury i poinformują o incydencie najbliższy patrol interwencyjny, który na miejsce zdarzenia jest w stanie dotrzeć już w kilka minut. Do podstawowych zadań patroli interwencyjnych Solid Security należą: kontrola obiektów i osób, szybkie reagowanie i bezzwłoczne pojawienie się w miejscu zdarzenia, ochrona zdrowia i życia, zabezpieczenie ludzi i majątku.

Innowacyjna aplikacja SOGI

SOGI czyli System Obsługi Grup Interwencyjnych to realne wsparcie naszych patroli. Aplikacja mobilna jest kompatybilna z systemem monitorowania naszej Stacji Monitorowania Alarmów i w znacznym stopniu zwiększa efektywność jej pracy. Jedną z jej funkcji jest korzystanie z map, uwzględniających aktualne natężenie ruch. To pozwala nam zminimalizować czas reakcji i przeprowadzenia interwencji, zwłaszcza w obiektach o utrudnionej drodze dojazdu. A to nie jedyna jej zaleta.

Stacja Monitorowania Alarmów

Dzięki aplikacji, sygnał alarmowy przesyłany do Stacji Monitorowania Alarmów trafia także na urządzenia pracowników grup interwencyjnych, co dodatkowo skraca czas reakcji. Pracownicy grup w trakcie interwencji, jak i po jej ustaleniu zdają relację w aplikacji, która trafia do systemu monitorowania, co oprócz utrzymywania przez nich kontaktu telefonicznego z pracownikiem Stacji pozwala na prowadzenie efektywnych działań.

Ekologia

Aplikacja SOGI pozwoliła nam być także bardziej proekologicznymi. Dzięki niej nie notujemy relacji z interwencji w papierowych dziennikach, nie prowadzimy też papierowej dokumentacji naszej pracy.

Patrol interwencyjny - kiedy reaguje

Dzięki gęstej siatce własnych patroli interwencyjnych oraz firm podwykonawczych, a także naszym nowatorskim rozwiązaniom, takim jak mobilna aplikacja SOGI jesteśmy w stanie zapobiegać lub skutecznie minimalizować skutki: włamań, kradzieży, napadów, prób sabotażu. To jednak nie wszystko. Pojawimy się zawsze wtedy, gdy system alarmowy wykryje: zalanie, wyciek gazu, ulatnianie się czadu, pożar, usterkę systemu, awarię zasilania.

Zdjęcie baneru
Wzmocnij ochronę, skorzystaj z usługi Solid Security

Bezpieczeństwo Twojej firmy to priorytet. Zadbaj o nie z naszymi alarmami i systemami zabezpieczeń. Dzięki nim będziesz mógł spokojnie skupić się na rozwoju biznesu. Zaufaj naszemu doświadczeniu. Od ponad 30 lat dostarczamy naszym klientom zaawansowane rozwiązania dla ochrony osób i mienia.

Alarmy i systemy zabezpieczeń Solid Security szybko wykrywają potencjalne niebezpieczeństwo i pozwalają Ci:

  • zminimalizować zagrożenia,
  • podjąć szybką interwencję,
  • wesprzeć personel ochrony.