Strona Główna / Systemy alarmowe

Minimalizacja zagrożeń

Alarmy i systemy bezpieczeństwa Solid Security pomagają zminimalizować różnorodne zagrożenia pojawiające się na terenie Twojej firmy, w tym włamania, pożary i zalania.

Wsparcie dla personelu

Nasze rozwiązania nie tylko ostrzegają przed zagrożeniem, ale również wspierają pracowników stacjonujących w obiekcie, ułatwiając im właściwe reagowanie.

Szybka reakcja

Dzięki szybkiemu wykryciu zagrożenia, nasze systemy umożliwiają skuteczną interwencję pracowników ochrony lub służb ratunkowych, chroniąc osoby i mienie na terenie firmy.

Opcje dodatkowe

Nasze systemy zabezpieczeń możesz zamówić wraz z usługą całodobowego monitorowania sygnałów alarmowych i natychmiastowej reakcji grup interwencyjnych.

Zdjęcie sekcji toggle systemy alarmowe

Alarmy Solid Security — Czym są i jak działają

Systemy alarmowe to nic innego jak zestaw wielu urządzeń, których sercem jest centrala. Najważniejszą rolę pełnią jednak czujki, których zadaniem jest szybkie wykrywanie niebezpiecznych sytuacji. Konkretne urządzenia odpowiadają między innymi za wykrycie włamania, dymu, czadu, gazu, a także zalania. Dzięki nim szybko dowiesz się o zagrożeniu i będziesz mógł podjąć właściwe działania zmierzające do ochrony osób i mienia na terenie Twojej firmy. Choć w Solid Security, oferujemy Ci jeszcze więcej.

Alarm włamaniowy

Alarm włamaniowy to zestaw urządzeń, które reagują na włamanie. Alarm uruchamia sygnał dźwiękowy i powiadamia nasze centrum monitorowania. Już sam sygnał często odstrasza włamywacza, a fakt, że na miejscu nawet po kilku minutach pojawia się nasz patrol, zwiększa bezpieczeństwo w Twojej firmie.

Alarm pożarowy

Alarm pożarowy to zestaw urządzeń wykrywających obecność ognia lub dymu. Alarm uruchomi sygnał dźwiękowy, aby ostrzec, przebywające na terytorium firmy osoby, gdy wykryje zagrożenie. Dzięki temu możesz uniknąć wielu strat, spowodowanych pożarem.

Alarm zalania wodą

Alarm zalania wodą to zestaw urządzeń wykrywających obecność wody rozlewającej się po podłodze. Gdy do czujnika dostanie się nawet niewielka ilość wody, urządzenie natychmiast uruchamia alarm dźwiękowy.

Alarm napadowy

Alarm napadowy to zestaw urządzeń, które sygnalizują nasze centrum monitorowania o tym, że znalazłeś się w sytuacji zagrożenia. Możesz uruchomić go poprzez przycisk zamontowany w dyskretnym miejscu o łatwym dostępie albo poprzez przycisk na pilocie.

Korzyści ze stosowania systemów alarmowych

Dzięki skutecznym systemom alarmowym Solid Security możesz uniknąć wielu szkód i strat, a także ochronić zdrowie i życie swoje i swoich bliskich. Nie trudno wyobrazić sobie, do czego może doprowadzić włamanie czy napad. Równie łatwo wyobrazić sobie, jakie mogą być konsekwencje pożaru czy zalania. Nie czekaj więc, aż to się stanie. Podejmij działania już dziś i chroń swój dom i swoją rodzinę, instalując niezawodne systemy alarmowe

Baner systemy alarmowe

Zamów alarmy dla pełnej ochrony Twojej firmy

Bezpieczeństwo Twojej firmy to priorytet. Zadbaj o nie z naszymi alarmami i systemami zabezpieczeń. Dzięki nim będziesz mógł spokojnie skupić się na rozwoju biznesu. Zaufaj naszemu doświadczeniu. Od ponad 30 lat dostarczamy naszym klientom zaawansowane rozwiązania dla ochrony osób i mienia. Alarmy i systemy zabezpieczeń Solid Security szybko wykrywają potencjalne niebezpieczeństwo i pozwalają Ci:

  • zminimalizować zagrożenia,
  • podjąć szybką interwencję,
  • wesprzeć personel ochrony.