Strona Główna / Systemy alarmowe / Alarm pożarowy

Niezawodność

Alarm pożarowy Solid Security opiera się na sprawdzonych urządzeniach renomowanych marek, które szybko i skutecznie wykrywają potencjalne zagrożenia.

Łatwa obsługa

Łatwą obsługę alarmu przeciwpożarowego Solid Security umożliwiają głównie dwie wygodne platformy: aplikacja mobilna MySolid i system zarządzania eSimon.

Natychmiastowa reakcja

Wybierając alarm od Solid Security w połączeniu z usługą monitorowania, otrzymasz w razie konieczności, natychmiastowe wsparcie w postaci interwencji patrolu i służb ratowniczych.

Dopasowanie do potrzeb

Firma Solid Security oferuje elastyczne rozwiązania, dostosowując alarm pożarowy do specyfiki każdego przedsiębiorstwa, w tym profesjonalny montaż i serwis urządzeń.

Zdjęcie baneru toggle

Alarm pożarowy Solid Security

Dym jest zwykle objawem już istniejącego pożaru, tymczasem można mu skutecznie zapobiec, jeśli tylko wyposaży się obiekt w odpowiednie systemy bezpieczeństwa. Dlatego w Solid Security proponujemy Ci nie tylko detektory dymu, ale też czadu, gazu, czy wysokiej temperatury, a wszystko to są urządzenia wchodzące w skład alarmu przeciwpożarowego.

Jak działa alarm pożarowy

Alarm przeciwpożarowy to jeden z niezbędnych systemów bezpieczeństwa, jaki powinien znaleźć się na wyposażeniu każdego firmowego obiektu. Zadaniem czujników, wchodzących w skład tego systemu jest wczesne wykrycie zagrożenia i sygnalizacja o nim osobom przebywającym na terenie przedsiębiorstwa.

Sygnał alarmowy

Sygnał alarmowy to jasna informacja dla osób, znajdujących się na zagrożonym pożarem terenie o konieczności rozpoczęcia działań w celu ochrony zdrowia i życia. Dla pracowników oznacza on konieczność ewakuacji według ściśle ustalonych procedur, dla przełożonych konieczność jej przeprowadzenia, a osób odpowiedzialnych za zabezpieczenie budynku o potrzebę rozpoczęcia działań ratunkowych. Wybierając alarm od Solid Security możesz jednak znacznie więcej.

Dlaczego warto wybrać alarm pożarowy Solid Security

Od 1991 roku zabezpieczamy różne typy nieruchomości. Doskonale znamy się na ochronie osób i mienia, a systemy bezpieczeństwa stanowią jeden z głównych filarów, które budujemy z udziałem najlepszych, sprawdzonych technologii. W Solid Security proponujemy Ci skuteczny alarm przeciwpożarowy i wiele więcej. Alarm pożarowy Solid Security cechuje: niezawodność, łatwa obsługa, natychmiastowa reakcja.

Niezawodność

W instalowanych przez nas systemach alarmowych używamy tylko sprawdzonych urządzeń renomowanych marek. Wybieramy czujniki o takiej specyfikacji i parametrach, które są niezbędne do ich prawidłowej pracy w ściśle określonych warunkach. Wszystko po to, aby zawsze działały niezawodnie.

Łatwa obsługa

Każdy system alarmowy powinno się obsługiwać w możliwie najłatwiejszy sposób, nawet zdalnie. Dlatego do obsługi alarmu przeciwpożarowego dajemy Ci dwa wygodne narzędzia, za pomocą których sprawdzisz aktualnie występujące zagrożenia, jak i historię zdarzeń w obiekcie: aplikację mobilną MySolid, która dostarczy Ci informacji o bieżącym stanie systemu i platformę online do zarządzania systemem alarmowym eSimon.

Natychmiastowa reakcja

Skorzystaj z monitoringu pożarowego, oferowanego przez naszą firmę, a sygnał alarmowy z centrali umieszczonej w Twoim obiekcie, zostanie nadany bezpośrednio do miejscowego Komendanta Państwowej Straży Pożarnej. Łącząc alarm z naszą usługą monitorowania, zyskujesz także pełne wsparcie naszego centrum monitorowania, które w razie konieczności wyśle na miejsce patrol interwencyjny i dodatkowe służby ratownicze.

Alarm pożarowy dopasowany do Twoich potrzeb

Dobrze wiemy, że każde przedsiębiorstwo ma inną specyfikę i inne potrzeby, dlatego proponujemy Ci rozwiązania skrojone na miarę. Inne potrzeby mają biura, a inne zakłady produkcyjne, dlatego proponujemy Ci tylko takie urządzenia, które sprawdzą się w konkretnych warunkach, a wraz z nimi fachowy montaż i profesjonalny serwis.

Nasi specjaliści mają duże doświadczenie w montażu systemów zabezpieczeń w różnych obiektach. Doskonale wiedzą, jakich narzędzi użyć i jak wykonać instalację, aby alarm przeciwpożarowy działał bez zarzutu w ściśle określonych warunkach.

Wszystkie urządzenia elektroniczne, odpowiedzialne za bezpieczeństwo muszą działać niezawodnie przez 24 godziny na dobę, dlatego niezbędny jest ich regularna konserwacja. W Solid Security zadbamy o to, aby systemy bezpieczeństwa w Twojej firmie działały na wysokim poziomie przez cały czas.

Zdjęcie inne usługi

Postaw na systemy alarmowe Solid Security

Aby zapewnić Twojej firmie wysoki poziom bezpieczeństwa na wielu płaszczyznach, warto zadbać o zróżnicowane systemy alarmowe. Alarm przeciwpożarowy to tylko jeden z nich. Dopiero decydując się na dodatkowe rozwiązania, zapewnisz wysoki poziom ochrony swojego biznesu. Dlatego rozważ zamówienie także innych systemów.

Systemy alarmowe — rodzaje dostępne w Solid Security: