Strona Główna / Systemy alarmowe / Alarm włamaniowy

Odstraszanie intruzów

Alarm antywłamaniowy od Solid Security skutecznie odstrasza potencjalnych intruzów, ograniczając ryzyko kradzieży, wandalizmu i szkód w mieniu i infrastrukturze.

Elastyczność

Solid Security oferuje dopasowane rozwiązania, w tym alarm przewodowy i bezprzewodowy, uwzględniając specyfikę Twojego obiektu i potrzeb, co zapewnia optymalną ochronę.

Łatwa obsługa

Dzięki aplikacji mobilnej MySolid oraz systemowi zarządzania eSimon, obsługa systemu alarmowego jest wyjątkowo łatwa, umożliwiając Ci sprawne zarządzanie nim.

Całodobowe monitorowanie

System alarmowy połączony z naszym całodobowym centrum monitorowania gwarantuje ciągłą ochronę Twojej firmy, a wykrycie zagrożenia umożliwia natychmiastową reakcję.

Zdjęcie sekcji toggle systemy alarmowe

Alarm włamaniowy dopasowany do Twoich potrzeb

Każde przedsiębiorstwo jest inne. Doskonale o tym wiemy. Twój obiekt może być mały lub duży, mieć sporo otwartej przestrzeni, albo zamknięte i izolowane pomieszczenia. W niektórych z nich przez cały czas może odbywać się praca maszyn i ruch niebędący faktycznym zagrożeniem, w innych obecność człowieka w pomieszczeniu może być zwiastunem wypadku lub szkody. Uwzględnimy to wszystko przed montażem systemu alarmowego i zaplanujemy instalację konkretnych urządzeń, w tym czujników, centrali, sygnalizatorów i manipulatorów dedykowanych do Twoich potrzeb.

Korzyści systemu antywłamaniowego

W Solid Security używamy tylko sprawdzonych urządzeń renomowanych producentów. Wybieramy detektory i centrale o określonych parametrach, które sprawdzą się w konkretnym typie obiektu, w jakim mają być zainstalowane. Dzięki temu masz pewność, że nigdy nie zawiodą.Ich obsługa jest łatwa, a nasza reakcja natychmiastowa. Wyposaż swoją firmę w alarm antywłamaniowy, który cechuje:

  • niezawodność
  • łatwa obsługa
  • natychmiastowa reakcja

Fachowy montaż

W instalacji systemów alarmowych mamy bardzo duże doświadczenie. Wiemy, w jakich miejscach i w jaki sposób zamontować poszczególne elementy. Nasi fachowcy zadbają o profesjonalny montaż i konfigurację alarmu antywłamaniowego w Twojej firmie.

Profesjonalny serwis

Jak wszystkie urządzenia elektroniczne, także i alarm antywłamaniowy potrzebuje regularnych przeglądów i serwisu. W Solid Security zapewniamy kompleksowe usługi, które zagwarantują Ci utrzymanie wysokiego poziomu bezpieczeństwa przez cały czas.

Łatwa obsługa

Obsługa systemów alarmowych powinna być łatwa, dlatego do Twojej dyspozycji dajemy Ci dwa wygodne narzędzia: aplikację mobilną MySolid, za pomocą której z poziomu swojego smartfona możesz sprawdzać powiadomienia o alarmach, odwoływać i wywoływać alarm, sprawdzać historię zdarzeń, zarządzać dostępem użytkowników obiektu i szybko skontaktować się z nami lub wysłać zgłoszenie serwisowe; system zarządzania eSimon — wystarczy Ci dostęp do internetu, a z poziomu przeglądarki możesz skonfigurować reguły powiadomień o wystąpieniu zagrożenia, wizualizować chronione obiekty na mapie.

Natychmiastowa reakcja

Wybierając system alarmowy Solid Security dedykujemy Ci usługę monitorowania sygnałów alarmowych, realizowanych przez Stację Monitorowania Alarmów Solid Security. Skorzystaj z niej a natychmiast po otrzymaniu informacji o zagrożeniu, nadesłanego przez nadajnik, podłączony do centrali, zainstalowanej w Twojej firmie, wyślemy tam patrol interwencyjny. Nasza Stacja działa przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu, dzięki czemu Twój obiekt będzie pod stałą kontrolą.

Zdjęcie inne usługi

Postaw na systemy alarmowe Solid Security

Dla pełnej ochrony Twojego biznesu dobrze jest stosować różne systemy alarmowe. Alarm antywłamaniowy to tylko jeden z nich. Pozwoli Ci on w znaczny sposób zniwelować ryzyko włamania, kradzieży i wyrządzenia szkód przez intruza, dlatego zamów go już dziś i zadbaj także o ochronę przed innymi zagrożeniami.

Systemy alarmowe dostępne w Solid Security: