Strona Główna / Systemy Alarmowe / System antynapadowy

Niezawodność

System antynapadowy od Solid Security działa w każdych warunkach, zapewniając pewność działania w sytuacjach zagrożenia dla zdrowia i życia osób na terenie Twojej firmy.

Łatwa obsługa

Dzięki przyciskom antynapadowym i pilotom, aktywowanie alarmu jest niezwykle proste i intuicyjne, co umożliwia szybkie wezwanie pomocy na miejsce zdarzenia.

Natychmiastowa reakcja

Po naciśnięciu przycisku alarmowego, centrum monitorowania Solid Security natychmiast podejmie odpowiednie kroki, włącznie z wysłaniem pomocy na miejsce zdarzenia.

Dopasowanie do potrzeb

W zależności od potrzeb wykonujemy montaż przycisków w strategicznych miejscach oraz dostarczamy piloty antynapadowe dla wygodnego wezwania pomocy na odległość.

Baner alarm napdowy

System antynapadowy Solid Security

W ofercie Solid Security znajdziesz niezawodny system antynapadowy, którym w dyskretny sposób powiadomisz nasze służby o zagrożeniu. Dzięki temu będziemy mogli skutecznie powstrzymać napastnika, ochronić mienie Twojej firmy, Twoje życie i życie Twoich pracowników. Wystarczy, że wciśniesz przycisk antynapadowy ukryty w strategicznym miejscu, a aktywujesz w ten sposób tzw. cichy alarm. Dostaniemy wówczas powiadomienie o niebezpiecznej sytuacji w Twoim obiekcie i natychmiast zareagujemy.

Jak działa system antynapadowy

Jeśli zdecydujesz się na instalację systemu antynapadowego, nasi technicy w dyskretnych miejscach w Twojej firmie, zainstalują przyciski, których uruchomienie spowoduje wysłanie sygnału alarmowego do naszego całodobowego centrum monitorowania. Jego pracownicy zweryfikują źródło alarmu i wyślą na miejsce odpowiednie służby, w tym nasz patrol interwencyjny, policję lub ratowników medycznych. Choć tego typu alarm to także doskonałe narzędzie, aby szybko zawiadomić nas o innym zagrożeniu.

Przyciski i piloty antynapadowe

Oprócz cichego przycisku instalowanego w strategicznym miejscu Twojego firmowego obiektu możemy wyposażyć Cię w pilot antynapadowy, który możesz nosić przy kluczach, w kieszeni czy na smyczy. Dzięki temu już z daleka widząc zagrożenie, możesz wezwać naszą grupę interwencyjną. To wygodne urządzenie, które pozwala uruchomić alarm, nawet wtedy, gdy jesteś z dala od stałego przycisku.

Dlaczego warto wybrać system antynapadowy Solid Security

Zaufaj firmie z wieloletnim doświadczeniem w ochronie fizycznej osób i mienia. Postaw na sprawdzone systemy alarmowe, jakie od lat instalujemy u naszych klientów. Z naszych usług korzysta wiele przedsiębiorstw z różnych branż. Dzięki temu wiemy, które z proponowanych przez nas rozwiązań sprawdzają się w konkretnych miejscach. System chroniący przed napadem to: niezawodność, łatwa obsługa, natychmiastowa reakcja

Niezawodność, łatwa obsługa i natychmiastowa reakcja

Wybierając system przeciwnapadowy od Solid Security, możesz liczyć na sprawdzone urządzenia wysokiej jakości, które działają w każdych warunkach. Cichy przycisk na pilocie lub ukryty w pomieszczeniu, w którym prowadzisz biznes, pozwoli Ci jednym ruchem zawiadomić nas o zagrożeniu. System antynapadowy nie wymaga od Ciebie wiele. Wystarczy, że będziesz mieć zawsze przy sobie pilot antynapadowy lub będziesz znajdować się w pobliżu przycisku, zainstalowanego w dyskretnym miejscu wewnątrz budynku, a jednym naciśnięciem wywołasz reakcję. Kiedy nadasz sygnał o zagrożeniu, dotrze on do naszego całodobowego centrum monitorowania alarmów, w którym dyspozytor natychmiast podejmie konieczne kroki, by wysłać do Ciebie pomoc. Zleci on natychmiastową interwencję, znajdującego się najbliżej miejsca zdarzenia patrolu Solid Security i w razie konieczności, wyśle odpowiednie służby ratunkowe.

System antynapadowy dopasowany do Twoich potrzeb

Każdy biznes potrzebuje konkretnych rozwiązań. Przyciski antynapadowe montuje się często w bankach pod blatami biurek i w kasach bankowych, ale też w sklepach pod ladami, a w biurowcach czy hotelach na stanowiskach recepcyjnych. Dzięki temu pracownicy mają szybki dostęp do nich w sytuacji zagrożenia. Zamów to rozwiązanie i ułatw wezwanie pomocy swoim pracownikom. Dopasujemy odpowiednie urządzenia do potrzeb Twojego biznesu. Dodatkowo doposażymy Ciebie i Twoich wybranych pracowników w piloty antynapadowe i będziemy czuwać nad Waszym bezpieczeństwem.

Fachowy montaż

Dobierzemy urządzenia o odpowiednich parametrach, które sprawdzą się w konkretnych lokalizacjach. Weźmiemy pod uwagę między innymi ich wielkość, zasięg czy tryby działania. Zadbamy o fachowy montaż i przeszkolimy ze sposobów ich używania.

Profesjonalny serwis

Wszystkie urządzenia elektroniczne potrzebują regularnych przeglądów. W Solid Security oferujemy Ci kompleksowe usługi w zakresie bezpieczeństwa, dlatego możesz także liczyć na nasz serwis.

Zdjęcie inne usługi

Postaw na systemy alarmowe Solid Security

System do ochrony przed napadem to tylko jeden z kilku systemów zabezpieczeń, dostępnych w Solid Security. Od lat, we współpracy z naszymi klientami stosujemy niezawodne rozwiązania, które wspierają ich firmy w ochronie osób i mienia. Zadbaj o bezpieczeństwo swojego biznesu kompleksowo i postaw także na pozostałe rodzaje systemów alarmowych.

Systemy alarmowe — rodzaje dostępne w Solid Security: