Kogo szukamy

Szukamy osób do pracy na stanowiska pracownika ochrony fizycznej, stanowiska techniczne, operacyjne, handlowe i inne. Sprawdź aktualne oferty poniżej lub aplikuj przez formularz i pracuj z nami na rzecz bezpieczeństwa naszych klientów.

Zdjęcie Jak przebiega proces rekrutacji

Jak przebiega
proces rekrutacji

Jak w każdej firmie, tak i u nas proces rekrutacji na każde stanowisko składa się z kilku etapów. Poinformujemy Cię o jego wynikach.

  • Etap 1 - aplikacja kandydata
  • Etap 2 - selekcja zgłoszeń
  • Etap 3 - rozmowa w działem HR
  • Etap 4 - selekcja kandydatów
  • Etap 5 - rozmowa z przełożonym
  • Etap 6 - zatrudnienie

Dlaczego warto dołączyć do Solid Security

Solid Security to firma o stabilnej pozycji na rynku, wiarygodna dla swoich partnerów i klientów, która zatrudnia kilka tysięcy osób w całym kraju. Jeżeli zależy Ci na uczciwym podejściu, profesjonalnych szkoleniach, ciągłym rozwoju, adekwatnym wynagrodzeniu wypłacanym zawsze na czas i ciekawej pracy w przyjemnej atmosferze, dołącz do nas. Oferujemy pracę dla osób, które angażują się w powierzone zadania, które cechuje uczciwość, sumienność i empatia. Aplikuj na interesujące Cię stanowisko i weź udział w procesie rekrutacji.
Zdobądź stałe zatrudnienie.

Jak wygląda praca w Solid Security

Każde stanowisko to inny charakter pracy. W zależności od Twoich kwalifikacji możesz wykonywać zadania pracownika ochrony fizycznej, handlowca, albo pełnić funkcje pracownika technicznego, operacyjnego lub innych. Jeśli odpowiadasz naszym potrzebom, a my odpowiemy na Twoje, to zagwarantujemy Ci pracę, która poprawi Twój komfort życia i sprawi, że będziesz czuł się doceniony. Oferujemy pracę dla osób z każdym wykształceniem w jednym z kilkunastu regionów w całej Polsce.