Strona Główna / Monitoring GPS

Bezpieczeństwo i kontrola

Dzięki systemowi monitoringu GPS możesz skutecznie zapobiec kradzieżom i zagrożeniom, kontrolując lokalizację pojazdu oraz szybko reagować w sytuacjach awaryjnych. W Solid Security oferujemy montaż lokalizatora GPS i zaawansowanego systemu iCar do jego obsługi, a także montaż dodatkowych urządzeń, zwiększających kontrolę nad pojazdem.

Ochrona bliskich

Instalacja monitoringu GPS pozwala chronić zarówno Twój samochód, jak i zdrowie oraz życie Twoich bliskich, umożliwiając szybkie reagowanie na niebezpieczne sytuacje, w których mogą znaleźć się podczas podróży. Nie pozwól, by coś się im stało i zwiększ ich bezpieczeństwo z naszym systemem lokalizacji.

Korzyści finansowe

System monitoringu GPS iCar pozwala m.in. na kontrolę zużycia paliwa i liczbę tankowań, a co więcej może przyczynić się do obniżenia kosztów ubezpieczenia. Wiele towarzystw ubezpieczeniowych oferuje zniżki nawet do 50% na AC pojazdów z zainstalowanym systemem lokalizacji satelitarnej.

Zaawansowany system iCar

Udostępniamy zaawansowany system monitoringu GPS iCar. Oferuje on nie tylko dokładną lokalizację pojazdu, ale również monitorowanie istotnych parametrów jego stanu, zdalne sterowanie (np. uruchamianie, wyłączanie pojazdu), oraz powiadomienia o sytuacjach takich jak przekroczenie prędkości czy nagłe hamowanie.

Baner systemy alarmowe

Monitoring GPS od Solid Security

Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich. Śledź lokalizację samochodu i motocykla. Załóż monitoring GPS i kontroluj ich położenie. Gdy zostaną skradzione, będziesz mógł je łatwo odzyskać, a gdy ktoś z bliskich Ci osób podróżujących autem znajdzie się w niebezpieczeństwie, będziesz mógł go szybko namierzyć. Chcesz więcej? Zdalnie uruchom alarm w pojeździe, wyłącz silnik i włącz światła. Zainstaluj GPS w motocyklu. Wyposaż swoją rodzinę w osobiste lokalizatory.

Dlaczego warto monitorować lokalizację samochodu?

Pomyśl, ile korzyści płynie z faktu, gdy wiesz, gdzie dokładnie znajduje się Twoje auto. System monitoringu GPS pozwoli Ci powstrzymać rabusia, uniknąć kradzieży lub innej groźnej sytuacji. Dzięki lokalizacji pojazdu możesz szybko dotrzeć do potrzebujących Twojej pomocy na drodze członków rodziny, a co więcej, mogą tam dotrzeć nasi pracownicy ochrony ze znajdującego się w pobliżu patrolu interwencyjnego.

Bezpieczeństwo bliskich

Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich. Chroń ich zdrowie i życie. Nie pozwól, by ktoś ukradł lub uszkodził Twój samochód. Zainstaluj monitoring GPS z Solid Security.

Korzyści finansowe

Z pomocą monitoringu GPS możesz kontrolować zużycie paliwa i liczbę tankowań, a po drugie dla wielu ubezpieczycieli, monitoring GPS w pojeździe to urządzenie, które zmniejsza ryzyko kradzieży czy szkody i przez to oferują oni do 50% zniżki na AC.

Monitoring samochodów GPS iCar

W Solid Security mamy szeroki pakiet produktów i usług z obszaru bezpieczeństwa dla użytkowników indywidualnych, a jednym z nich jest właśnie monitoring GPS. Nie jest to jednak zwyczajny monitoring, a system, który oferuje o wiele więcej niż tylko wskazanie lokalizacji pojazdu. Nowoczesne rozwiązania, które w nim zawarliśmy, czynią z niego inteligentne narzędzie, które daje wiele korzyści. Nazwaliśmy je iCar.

Jak działa monitoring GPS

Monitoring GPS działa dzięki nadajnikowi, zainstalowanemu w Twoim samochodzie. Wbudowany w niego moduł GPS odbiera sygnał z satelitów. Dane te są przekazywane do naszych serwerów, skąd za pomocą odpowiednich algorytmów, wyświetlane są w systemie iCar. Dostęp do systemu możliwy jest z poziomu przeglądarki internetowej lub aplikacji mobilnej, którą możesz zainstalować na swoim smartfonie z systemem Android lub iOS. Za jego pomocą zdalnie, z każdego miejsca na Ziemi, możesz sprawdzić, co dzieje się z Twoim autem.

Jakie korzyści daje Ci monitoring GPS iCar

iCar to zaawansowany system, który pokaże Ci lokalizację samochodu, w jakim zainstalowaliśmy nadajnik z dokładnością nawet do kilku metrów. Jednak to nie wszystko. Dzięki niemu możesz odczytać także istotne parametry o stanie swojego pojazdu, a nawet zdalnie go uruchamiać, wyłączać, włączać światła i wiele więcej, jeśli tylko zainstalujesz w nim dodatkowe urządzenia. Możesz otrzymywać: powiadomienia o przekroczeniu prędkości, powiadomienia o nagłym hamowaniu, powiadomienia o nietypowych sytuacjach na drodze, powiadomienia o wysłanych sygnałach alarmowych, np. poprzez przycisk napadowy.

Baner systemy alarmowe
Znacznie więcej
niż monitoring GPS

iCar to nie tylko niezawodny system bieżącej lokalizacji, umożliwiający odczyt aktualnych i historycznych danych. To system, który dostarcza Ci także informacji o stanie Twojego pojazdu, a co więcej możesz go wykorzystywać do jego zdalnej obsługi. Jak to możliwe? Dzięki rozbudowie systemu o kolejne elementy, choćby takie jak:

  • czujnik wychyłów
  • autoryzacja zapłonu
  • automatyczny włącznik świateł
  • przycisk antynapadowy

Instalując w pojeździe te urządzenia, znacznie podniesiesz poziom bezpieczeństwa w pojeździe.