Strona Główna / Monitoring Wizyjny

Ciągła obserwacja posesji

System monitoringu wizyjnego umożliwia nieprzerwaną obserwację Twojej posesji i domu. Kamery rozmieszczone w strategicznych miejscach monitorują aktywność wokół budynku, co pozwala na bieżąco śledzić sytuację.

Zdolność wychwytywania zagrożeń

Dzięki zaawansowanym kamerom i oprogramowaniu, system jest w stanie wykryć potencjalne zagrożenia, takie jak włamania, napady czy podejrzane zachowania. To umożliwia szybką reakcję i podjęcie odpowiednich kroków zapobiegawczych.

Eliminacja ryzyka włamań i kradzieży

Obecność widocznych kamer działa odstraszająco na potencjalnych intruzów. Monitoring wizyjny skutecznie zmniejsza ryzyko włamania, kradzieży i innych przestępstw, chroniąc Twój dom i mienie.

Rejestrowanie aktywności wokół budynku

System monitoringu wizyjnego rejestruje wszelką aktywność wokół budynku. To cenne źródło dowodów w przypadku incydentów lub działań podejrzanych osób, co ułatwia śledztwo i działania prawne.

Zdjęcie baneru

Czym jest monitoring wizyjny domu?

Monitoring wizyjny dla Twojego domu to system kamer rozlokowanych w jego kluczowych miejscach. Kamery podłączone w sposób przewodowy lub bezprzewodowy do rejestratora umieszczonego w jednym z pomieszczeń, pozwolą Ci na prowadzenie obserwacji obrazu wideo na ekranie monitora lub urządzenia mobilnego w czasie rzeczywistym. Wyposażając rejestrator w dysk twardy, możesz także zapisywać obraz i obejrzeć go później.

Monitoring z weryfikacją alarmów

Obserwuj to, co dzieje się w Twoim domu w czasie rzeczywistym. Skorzystaj z naszej oferty, a zainstalujemy kamery w kluczowych miejscach Twojego domu i na Twojej posesji. Połączymy je z systemem alarmowym i będziemy czuwać nad bezpieczeństwem. Mamy własną całodobową Stację Monitorowania Alarmów, dzięki której natychmiast po otrzymaniu niepokojącego sygnału z systemu alarmowego, zweryfikujemy jego źródło przez monitoring, co pozwoli precyzyjne ustalić przyczynę alarmu. Dzięki temu podejmiemy odpowiednią interwencję i w razie potrzeby wyślemy do Ciebie patrol interwencyjny.

Dodatkowe możliwości monitoringu wizyjnego

Możliwości monitoringu wizyjnego są ogromne. Wybierz kamery działające w podczerwieni (czyli wyłapujące obraz nocą) lub postaw na inteligentne kamery IP z oprogramowaniem do automatycznej identyfikacji i analizy obrazu. Takie oprogramowanie bez Twojego udziału analizuje obraz z kamer, wychwytuje potencjalne zagrożenie i przekazuje informacje do systemu alarmowego, aby aktywował alarm. Co więcej, pozwala ono odróżnić włamywacza od psa, piłki czy jadącego w tle samochodu, dzięki czemu eliminuje ryzyko tzw. “fałszywych alarmów”.

Zalety monitoringu wizyjnego

Głównym zadaniem monitoringu wizyjnego, zainstalowanego w Twoim domu jest podniesienie poziomu bezpieczeństwa. To jeden z elementów skutecznej ochrony osób i mienia, znajdującego się w domu, który działa zarówno wtedy, kiedy w nim jesteś, jak i pod Twoją nieobecność. Do najważniejszych jego zalet należą: ciągła obserwacja Twojego domu i posesji; możliwość wychwycenia zagrożeń; uniknięcie włamania, napadu, kradzieży; oszczędność w porównaniu do zatrudnienia pracownika ochrony fizycznej; rejestracja aktywności wokół budynku i zbieranie dowodów przeciw intruzom.

Dlaczego monitoring wizyjny Solid Security

W Solid Security oferujemy Ci szereg nowoczesnych rozwiązań do prowadzenia monitoringu wizyjnego. Oprócz standardowych narzędzi i zaawansowanego oprogramowania do rejestracji i transmisji obrazu proponujemy Ci także kamery działające w podczerwieni, wykrywające ruch i śledzące poruszające się obiekty. Zamów nowoczesne kamery o wysokiej rozdzielczości, które potrafią wychwycić twarz intruza i umożliwić jego identyfikację. Wybierz sprzęt, który odróżnia zwierzę od włamywacza. Postaw na inteligentne urządzenia, które uruchomią alarm i zawiadomią nasze centrum monitorowania. Skorzystaj ze wsparcia naszych patroli interwencyjnych i chroń swój dom kompleksowo.

Czy to nie dość powodów, by zainstalować monitoring wizyjny w swoim domu?

Baner systemy alarmowe
Dobierz inne usługi

W Solid Security od lat zajmujemy się ochroną osób i mienia w budynkach prywatnych. Monitoring wizyjny to tylko jeden z systemów zabezpieczeń, które pomogą Ci chronić swój dom i swoich bliskich. Dobierz nasze pozostałe rozwiązania i zadbaj kompleksowo o kwestie bezpieczeństwa.

Do wyboru masz:

  • systemy alarmowe
  • monitoring wizyjny
  • monitoring GPS
  • wsparcie patroli interwencyjnych