Strona Główna / Monitoring Wizyjny / Monitoring wizyjny domu

Ochrona domowników i mienia

Monitoring wizyjny pozwala na stały podgląd kluczowych obszarów wewnątrz i na zewnątrz domu, co pomaga chronić życie i zdrowie domowników oraz zapobiegać potencjalnym włamaniom, kradzieżom i innym zagrożeniom.

Działanie odstraszające

Obecność kamer monitoringu wizyjnego może odstraszyć potencjalnych intruzów i napastników, co sprawia, że dom staje się mniej atrakcyjnym celem dla działań przestępczych i bezpieczniejszy dla domowników.

Zdolność identyfikacji sprawców

Dzięki rejestracji obrazu, monitoring wizyjny umożliwia identyfikację i rozpoznanie osób podejrzanych w przypadku zaistnienia incydentu lub przestępstwa, co może przyczynić się do skuteczniejszego ścigania sprawców.

Kontrola i spokój

Monitoring wizyjny umożliwia zdalne śledzenie aktywności w domu poprzez urządzenia mobilne, co pozwala na utrzymanie kontroli nawet wtedy, gdy jesteś poza domem. To również daje poczucie bezpieczeństwa i spokoju.

Zdjęcie baneru

System monitoringu wizyjnego

System monitoringu wizyjnego to nic innego jak sieć kamer rozlokowanych na terenie Twojej posesji, połączonych z rejestratorem, umieszczonym w Twoim domu, który przechwytuje obraz, emituje go na ekranach monitorów i umożliwia zdalny podgląd z urządzeń mobilnych za pośrednictwem internetu. System można także wyposażyć w dysk twardy, który pozwala archiwizować nagrania, tak, abyś mógł obejrzeć je później. W Solid Security dysponujemy niezawodnymi urządzeniami renomowanych marek. Dostarczamy także zaawansowane oprogramowanie do obsługi monitoringu wizyjnego.

Jak można prowadzić monitoring wizyjny domu

Monitoring wizyjny domu możesz prowadzić osobiście, obserwując obraz z kamer na ekranie monitora podłączonego do rejestratora lub na ekranie urządzenia mobilnego, do czego potrzebujesz jedynie dostępu do internetu i przeglądarki. Podgląd możesz prowadzić także z pomocą dedykowanej aplikacji. W Solid Security proponujemy Ci jednak znacznie więcej.

Jak wygląda monitoring wizyjny w Solid Security

Zamów monitoring wizyjny domu z usługą monitorowania i wsparciem naszych patroli interwencyjnych. Połącz monitoring z systemami alarmowymi, nadzorowanymi zdalnie przez naszą Stację Monitorowania. Dzięki temu, gdy tylko otrzymamy sygnał o potencjalnym niebezpieczeństwie, będziemy prowadzić obserwację Twojego domu i w razie potrzeby wyślemy na miejsce naszą grupę interwencyjną lub właściwe służby ratunkowe.

Dlaczego warto prowadzić monitoring wizyjny domu

Chociaż monitoring wizyjny domu nie ochroni Cię w 100% przed włamaniem, napadem czy kradzieżą, to może im zapobiec. Często montaż kamer w domu odstrasza potencjalnych intruzów i napastników, a jeśli nie to dzięki archiwizacji rejestrowanego obrazu pomoże zidentyfikować sprawców. Monitoring wizyjny domu: pomaga chronić życie i zdrowie domowników; pomaga chronić mienie w trakcie nieobecności domowników; pomaga zapobiec włamaniom i kradzieżom; pomaga opiekować się osobami starszymi, dziećmi i zwierzętami; pozwala na zdalne kontrolowanie aktywności w domu, w czasie podróży; pozwala czuć się bezpiecznie i zyskać spokój.

Monitoring posesji wokół domu

Monitoring wizyjny Twojego domu to kamery zamontowane wewnątrz i na zewnątrz, skierowane na okna i drzwi, ale instalując kilka urządzeń więcej, obserwacją możesz objąć także furtkę, bramę wjazdową i ogród. Nigdy nie wiesz, kiedy ktoś spróbuje wejść na teren. Sytuacje, w których nieświadomy, pijany człowiek chce skorzystać z cudzego ogródka, przespać się na pozostawionej na zewnątrz sofie albo trawniku zdarzają się dość często. Dlatego nie zawsze musi to być zamierzone wtargnięcie, za to zawsze może być przyczyną różnych szkód. W związku z tym warto monitorować teren wokół domu.

Monitoring wizyjny dopasowany do potrzeb Twojego domu

Chcesz zadbać o bezpieczeństwo w Twoim domu i własny spokój pod swoją nieobecność, a może chcesz mieć stałą kontrolę nad tym, co się w nim dzieje, gdy na przykład zostawiasz dziecko z opiekunką? W Solid Security dajemy Ci możliwość montażu kamer rejestrujących obraz w wysokiej rozdzielczości, a nawet zapewniających dwukierunkową transmisję dźwięku. Oznacza to, że poza obrazem wideo możesz słyszeć, o czym rozmawiają osoby przebywające w domu, a także nadawać im komunikaty głosowe.

Baner systemy alarmowe

Monitoring wizyjny to tylko część naszej oferty

Monitoring wizyjny to tylko część naszej oferty, którą dedykujemy osobom, korzystającym już z innych naszych rozwiązań. Chroń swoich bliskich i swoje mienie, najlepiej, jak to możliwe. Zwiększ bezpieczeństwo, poprzez kompleksowe rozwiązania, dopasowane do Twojego domu.

Zadbaj o odpowiednie systemy alarmowe, w tym: