Strona Główna / Patrol interwencyjny

Natychmiastowa reakcja

Dzięki działającym w grupach pracownikom ochrony fizycznej, patrole interwencyjne są gotowe do szybkiej akcji. Stacjonują w strategicznych lokalizacjach i mogą dotrzeć na miejsce zdarzenia już po kilku minutach, zapewniając szybką reakcję na zagrożenia.

Komplementarne wsparcie

Usługa patrolu interwencyjnego uzupełnia istniejące systemy alarmowe i monitoring. W momencie wykrycia zagrożenia, pracownicy Stacji Monitorowania Alarmów nie tylko weryfikują źródło alarmu, ale również wysyłają patrol interwencyjny na miejsce zdarzenia.

Działania przeciwdziałające stratom

Patrol interwencyjny to ochrona w sytuacjach, gdzie systemy alarmowe są niewystarczające. Pracownicy patrolu nie tylko reagują na alarmy, ale także podejmują konkretne działania w celu powstrzymania włamywaczy i zminimalizowania ryzyka kradzieży.

Wsparcie w różnych sytuacjach

Oprócz reakcji na włamania patrol interwencyjny oferuje pomoc w różnych nagłych sytuacjach, takich jak napady, a nawet pożar, czy zalanie budynku. Dzięki systemom alarmowym lub napadowym jego pracownicy mogą szybko reagować na zagrożenie.

Baner

Patrol interwencyjny - niezawodna ochrona fizyczna

Kiedy systemy alarmowe, monitoring wizyjny i GPS to za mało, by czuć się w pełni bezpiecznie, skorzystaj ze wsparcia naszych patroli interwencyjnych, które zawsze znajdują się w pobliżu Ciebie. Wyszkoleni, umiejący sobie radzić w trudnych sytuacjach, pracownicy ochrony fizycznej, wyposażeni w środki przymusu bezpośredniego, skutecznie powstrzymają zapał każdego rabusia i napastnika.

Natychmiastowa reakcja

Zatrudniamy kilka tysięcy pracowników ochrony fizycznej, działających w grupach interwencyjnych, które są zawsze gotowe do akcji. Dzięki stacjonowaniu w strategicznych lokalizacjach już po kilku minutach mogą być na miejscu zdarzenia.

Jak działamy

Usługa patrolu interwencyjnego uzupełnia ofertę systemów alarmowych. Jeśli zdecydowałeś się na systemy alarmowe, monitoring wizyjny lub monitoring GPS Solid Security, możesz z niej skorzystać. W chwili, kiedy w Twoim domu, na terenie posesji lub w Twoim aucie zostanie wykryte zagrożenie, a powiadomienie o nim dotrze do naszej Stacji Monitorowania Alarmów, jej pracownicy: zweryfikują źródło alarmu, zlecą wysłanie na miejsce zdarzenia patrolu interwencyjnego, poinformują Cię o podjętych działaniach. Dzięki temu Ty i Twoi bliscy możecie czuć się bezpiecznie w sytuacji zagrożenia.

Kiedy warto wybrać wsparcie patroli interwencyjnych

Choć systemy alarmowe wykrywają i ostrzegają przed zagrożeniem, to nie są w stanie powstrzymać działań włamywaczy i nie ograniczą rozprzestrzeniania się ognia, czy zalania. Pomyśl tylko, jakie ryzyko wiąże się z tymi sytuacjami, zwłaszcza gdy jesteś daleko od domu. Tymczasem patrol interwencyjny, który pojawi się na miejscu, podejmie wszelkie konieczne i dozwolone środki w celu opanowania sytuacji.

Doświadczony patrol Solid Security

Dzięki patrolom Solid Security unikniesz strat materialnych. Ich wsparcie docenisz także w innych nagłych wypadkach. Na przykład wtedy, gdy zostaniesz napadnięty. Wywołaj alarm napadowy, a nasi pracownicy zjawią się na miejscu, by ocalić Cię z opresji. Istnieje wiele potencjalnych sytuacji zagrożenia, w których pomoc naszych pracowników ochrony będzie nieoceniona. Zdecyduj się także na wsparcie patroli interwencyjnych, jeśli zainstalowałeś w domu: alarm włamaniowy, alarm pożarowy, zalania, tlenku węgla, monitoring wizyjny.

Baner
Doświadczony patrol
Solid Security

Dzięki patrolom Solid Security unikniesz strat materialnych. Ich wsparcie docenisz także w innych nagłych wypadkach. Na przykład wtedy, gdy zostaniesz napadnięty. Wywołaj alarm napadowy, a nasi pracownicy zjawią się na miejscu, by ocalić Cię z opresji. Zdecyduj się także na wsparcie patroli interwencyjnych, jeśli zainstalowałeś w domu:

  • alarm włamaniowy
  • alarm pożarowy, zalania, tlenku węgla
  • monitoring wizyjny