Biuro Obsługi Klienta
22 668 60 06
Twoje Biura Regionalne

solidclub
login24 login24 facebook

Dołącz do nas

Aby wziąć udział w procesie rekrutacyjnym należy złożyć aplikację, a więc CV i List Motywacyjny, na odpowiedni adres e-mail – podany przy każdym stanowisku (po jego rozwinięciu) w zakładce "Oferty pracy".

Jeśli nie znaleźli Państwo stanowiska wartego uwagi lub żadne z proponowanych przez nas stanowisk nie spełnia Państwa oczekiwań prosimy o przesłanie swojej aplikacji, a więc CV i Listu Motywacyjnego, na adres: rekrutacjabiuro@solidsecurity.pl. W temacie wiadomości prosimy wpisać nazwę stanowiska, jakie interesowałoby Państwa w naszej firmie lub dział, w jakim chcieliby Państwo rozwijać się zawodowo.

  1. Wysłanie aplikacji stanowi wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w toku postępowania rekrutacyjnego, w którym Pani/Pan aplikuje.
  2. Jeżeli w dokumentach aplikacyjnych zawarli Państwo informacje o stanie zdrowia, prosimy o umieszczenie w nich także poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w art. 9 ust. 1 RODO (danych szczególnej kategorii) zamieszczonych w dokumentach aplikacyjnych.”
  3. Jeżeli chcą Państwo, aby uwzględniano Państwa kandydaturę w przyszłych prowadzonych przez nas procesach rekrutacyjnych, prosimy dodatkowo o umieszczenie poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez Solid Security spółka z ograniczoną odpowiedzialnością przez okres 12 miesięcy od daty wysłania mojej aplikacji.”
  4. Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy
close

Szanowni Państwo,

prosimy o wypełnienie formularza. Nasi pracownicy wkrótce skontaktują się z Państwem w celu realizacji zgłoszenia.