Strona Główna / Systemy Alarmowe

Wieloaspektowa ochrona

Systemy alarmowe Solid Security nie tylko odstraszają intruzów, ale także wykrywają zagrożenia takie jak włamanie, pożar, zalanie wodą oraz tlenek węgla, zapewniając kompleksową ochronę dla Ciebie i Twojej rodziny.

Całodobowe monitorowanie

Dzięki połączeniu alarmów z centrum monitorowania Solid Security masz pewność, że Twoje bezpieczeństwo jest pod kontrolą przez całą dobę. W razie potrzeby system może automatycznie powiadomić naszych pracowników, a Ci wysłać służby interwencyjne.

Inteligentna kontrola

Możliwość sterowania alarmami za pomocą panelu sterowania w domu lub poprzez aplikację mobilną MySolid daje Ci zdolność zdalnego monitorowania i kontroli nad swoim systemem alarmowym.

Zwiększone bezpieczeństwo

Systemy alarmowe Solid Security pomagają uniknąć potencjalnych szkód i strat, chronić zdrowie oraz życie Twoje i Twoich bliskich, tworząc skuteczną barierę przed zagrożeniami takimi jak włamanie, pożar, zalanie czy tlenek węgla.

Baner systemy alarmowe

Niezawodne systemy alarmowe

Włamanie, napad i kradzież to tylko część wielu zagrożeń, jakie czyhają na Ciebie i Twoją rodzinę w Waszym domu. Czy zdajesz sobie sprawę z tego, jak duże jest ryzyko wybuchu pożaru? Czy wiesz, ile szkód może wyrządzić cieknąca pralka lub zmywarka? Nie pozwól, by to spotkało Ciebie. Zainwestuj w niezawodne systemy alarmowe Solid Security, które pomogą Ci ustrzec się wielu szkód i strat. Zamontuj systemy, które odstraszą intruzów i za pomocą których ochronisz życie i zdrowie swoich bliskich. W Solid Security znajdziesz urządzenia i rozwiązania, które zwiększą Wasze bezpieczeństwo.

Alarm domowy

Włamanie to jedno z głównych zagrożeń, którego boją się mieszkańcy domów, zwłaszcza w czasie ich nieobecności. Alarm włamaniowy pozwoli skutecznie wykryć intruza i nadać sygnał dźwiękowy, który często wystarczy, aby powstrzymać go przed kolejnymi krokami, zmierzającymi do wyrządzenia szkód lub kradzieży.

Alarm pożarowy

Na wybuch pożaru jesteś narażony każdego dnia i to nie tylko w kuchni, gdzie używa się ognia lub grzałek do przyrządzania potraw, ale też w salonie i każdym innym miejscu, w którym może dojść do zwarcia w instalacji elektrycznej. Wystarczy spojrzeć za szafkę RTV, gdzie obecnych jest co najmniej kilkanaście metrów poskręcanych ze sobą kabli, by zdać sobie sprawę, jak duże jest ryzyko pożaru. Zamontuj więc czujnik dymu, gazu lub wysokiej temperatury i mieszkaj bezpiecznie.

Alarm zalania wodą

Konsekwencje zalania podłogi i ścian przez cieknąca pralkę lub zmywarkę mogą być bardzo duże. Najczęściej sytuacja ta wiąże się z koniecznością remontu, a nierzadko z zakupem nowych sprzętów i mebli. Zanim więc woda rozleje się po całym mieszkaniu, czujnik zalania może szybko wykryć awarię i zasygnalizować Ci o niej, abyś mógł czym prędzej powstrzymać wyciek.

Alarm tlenku węgla

Nie każde zagrożenie jest widoczne gołym okiem. Nie każde jest wyczuwalne, zwłaszcza jeśli chodzi o tlenek węgla, popularnie zwany czadem. Tymczasem konsekwencje mogą być tragiczne. Jeśli więc, w Twoim domu zainstalowane są urządzenia grzewcze, których awaria może spowodować ulatnianie się tlenku węgla, zainstaluj czujnik, który szybko go wykryje i ostrzeże Cię przed niebezpieczeństwem.

Alarm napadowy

Nie tylko na ulicy występuje ryzyko napadu. Obecne jest także w domu i na posesji. Choć nie możesz się go ustrzec zawczasu, to możesz zaalarmować o nim nasze centrum monitorowania, z którego wyślemy do Ciebie patrol interwencyjny lub odpowiednie służby ratunkowe. Alarm napadowy najczęściej przyjmuje postać pilota lub przycisku zamontowanego w określonym miejscu, za pomocą którego wezwiesz pomoc.

Korzyści ze stosowania systemów alarmowych

Dzięki skutecznym systemom alarmowym Solid Security możesz uniknąć wielu szkód i strat, a także ochronić zdrowie i życie swoje i swoich bliskich. Nie trudno wyobrazić sobie, do czego może doprowadzić włamanie czy napad. Równie łatwo wyobrazić sobie, jakie mogą być konsekwencje pożaru czy zalania. Nie czekaj więc, aż to się stanie. Podejmij działania już dziś i chroń swój dom i swoją rodzinę, instalując niezawodne systemy alarmowe.

Baner systemy alarmowe
Dużo więcej, dzięki narzędziom Solid Security

Chociaż głównym zadaniem systemów alarmowych jest wczesne wykrywanie niebezpieczeństwa i sygnalizacja o nim, to narzędzia oferowane przez Solid Security dają Ci znacznie więcej możliwości. Wszystko zależy od konkretnych urządzeń i systemów, na jakie się zdecydujesz.

Za pomocą systemu alarmowego możesz także:

  • sterować ogrzewaniem,
  • sterować bramą wjazdową,
  • sterować roletami zewnętrznymi.