Strona Główna / Systemy Alarmowe / Alarm domowy

Monitorowanie i interwencja

Alarm domowy to wstęp do naszych usług tj. monitorowania sygnałów alarmowych oraz interwencji patrolu, dzięki czemu możemy skutecznie i szybko reagować.

Minimalizacja ryzyka

Alarm Solid Security zwiększa poziom bezpieczeństwa poprzez odstraszanie włamywaczy, zmniejszanie ryzyka włamania oraz powstrzymywanie aktów wandalizmu i kradzieży.

Bezpieczny dom w każdej chwili

Dzięki aplikacji mySolid i systemowi czujników, alarm domowy informuje o zagrożeniach, umożliwiając zdalne sterowanie oraz szybką reakcję w razie potrzeby.

Szeroki aspekt ochrony

Alarm domowy Solid to tylko jeden element oferty ochronnej, pozwalający także na zabezpieczenie przed pożarami, zalaniem, tlenkiem węgla i innymi zagrożeniami.

Zdjęcie baneru

Alarm domowy Solid Security

To właśnie obawa przed włamaniem jest powodem, dla którego decydujesz się zamontować alarm domowy. Zwłaszcza jeśli często go opuszczasz i martwisz się o cenne rzeczy, które w nim pozostawiasz. Włamanie i kradzież to bardzo częste zjawiska, do których dochodzi zwłaszcza na spokojnych, kameralnych osiedlach. Dlatego warto mieć w domu alarm. Skorzystaj z naszej oferty i wybierz zabezpieczenia, które uchronią Twój majątek. Rabunek to wystarczający powód, aby to zrobić, a znajdziesz tych powodów jeszcze więcej.

Alarm włamaniowy z monitorowaniem i interwencją

Zamów alarm domowy z usługą monitorowania alarmów i interwencją patrolu. Dzięki temu pracownik naszej Stacji Monitorowania, niezwłocznie po otrzymaniu sygnału alarmowego, będzie mógł podjąć właściwe kroki i w zależności od rodzaju sygnału, wysłać na miejsce patrol interwencyjny, policję lub inne służby ratunkowe. Nasze patrole zajmują strategiczne lokalizacje i zawsze są w pobliżu Twojego domu, dlatego mogą dotrzeć na miejsce nawet w kilka minut.

Kiedy warto zamontować alarm domowy?

Alarm domowy to jeden z podstawowych elementów ochrony Twojego domu. Dzięki niemu podnosisz poziom bezpieczeństwa swojego i swoich bliskich, a przede wszystkim odstraszasz potencjalnego złodzieja. Zamontuj go zwłaszcza wtedy, gdy często pozostawiasz dom bez opieki na co najmniej kilka godzin. To wystarczający czas, by stał się obiektem pożądania włamywaczy.

Dlaczego warto skorzystać z oferty Solid Security?

Jesteśmy firmą, która od kilkudziesięciu lat skutecznie chroni mienie swoich klientów. Reagujemy natychmiast i adekwatnie do zagrożenia. Dzięki rozległej sieci własnych patroli i firm partnerskich jesteśmy w stanie już w ciągu kilku minut znaleźć się w miejscu zdarzenia. Proponujemy niezawodne, sprawdzone urządzenia do wykrywania zagrożeń i posiadamy własną Stację Monitorowania Alarmów, która przez 24h na dobę czuwa nad sygnałami alarmowymi, nadchodzącymi z Twojego domu.

Minimalizuj zagrożenia

Coraz częściej prywatne domy padają ofiarą włamywaczy i złodziei. Przestępcy coraz śmielej wchodzą do nich, niszcząc i grabiąc mienie. Z naszym alarmem łatwo zminimalizujesz ryzyko wystąpienia tego i innych zagrożeń, jakie mogą się pojawić i chociaż alarm domowy to nie pracownik ochrony, który mógłby obezwładnić włamywacza, to zdecydowanie: zwiększa poziom bezpieczeństwa; zmniejsza ryzyko włamania; często odstrasza intruza i powstrzymuje przed aktami wandalizmu i kradzieżą.

Bezpieczny dom

Alarm domowy, czy też alarm włamaniowy to system czujników, których głównym zadaniem jest wykrycie włamania i nadanie sygnału ostrzegawczego. To pierwszy krok, by odstraszyć intruza i zniechęcić do dalszych działań, w tym kradzieży, czy wyrządzenia szkód materialnych.

Jak działa alarm domowy

Alarm domowy, czy też alarm włamaniowy to system czujników, których głównym zadaniem jest wykrycie włamania i nadanie sygnału ostrzegawczego. Gdy czujnik wykryje zagrożenie, nadaje sygnał alarmowy. Jeśli jest podłączony do prawidłowo skonfigurowanej centrali, ta może wysłać powiadomienie na Twój telefon poprzez SMS lub aplikację, ale w Solid Security proponujemy Ci jeszcze więcej.

Baner systemy alarmowe

Zadbaj o bezpieczeństwo swojego domu

Alarm domowy (włamaniowy) to tylko jeden z systemów alarmowych, które pomogą chronić Twój dom. Każdego dnia z wielu stron czyhają na niego różne zagrożenia, w tym takie, które nie zależą od obecności intruza, jak np. czad wydostający się z pieca. Skorzystaj z naszej szerokiej oferty alarmów do swojego domu i zamów: