Strona Główna / Systemy Alarmowe / Alarm napadowy

Dyskretny, cichy przycisk

Dzięki niewielkim pilotom napadowym możesz w dyskretny sposób, niezauważalny dla agresora, wezwać pomoc, minimalizując ryzyko eskalacji sytuacji.

Natychmiastowe wezwanie pomocy

Wystarczy nacisnąć przycisk na pilocie, aby powiadomić nasze służby o sytuacji zagrożenia i wezwać wsparcie na miejsce zdarzenia.

Szybka reakcja patrolu interwencyjnego

Alarm napadowy umożliwia błyskawiczną reakcję naszych doświadczonych pracowników ochrony, którzy skutecznie obezwładnią potencjalnego napastnika.

Pełne wsparcie i ograniczenie skutków

Poprzez integrację z monitoringiem wizyjnym oraz współpracę ze służbami ratunkowymi, alarm napadowy zapewnia wszechstronną ochronę w przypadku różnych zagrożeń.

Baner systemy alarmowe

Alarm napadowy

Nie czujesz się bezpiecznie na terenie własnej posesji? Wokół zdarzają się napady i rabunki? Słyszałeś o włamaniach u sąsiadów? Zabezpiecz siebie i swoich bliskich. Zamów alarm napadowy z interwencją naszego patrolu. Noś przy sobie mały pilot, za pomocą którego w dyskretny sposób wezwiesz pomoc. Dzięki temu, nawet jeśli znajdziesz się pod presją przestępców, będziesz mógł liczyć na natychmiastową pomoc doświadczonych pracowników ochrony Solid Security, którzy skutecznie obezwładnią napastnika.

Błyskawiczne wsparcie dla Ciebie i Twojej rodziny

Napady i rabunki zdarzają się nawet w ciągu dnia. Napastnicy coraz śmielej podejmują się niebezpiecznych dla Ciebie działań, wkradają się na teren posesji i domu, by zrabować cenne przedmioty. Jeśli spotkają kogoś na swojej drodze, bez zahamowania dopuszczą się próby napaści i pobicia. Dlatego wyposaż siebie i swoich bliskich w niewielkie piloty, które możecie nosić jako brelok do kluczy i mieć je zawsze przy sobie. Gdy znajdziecie się w sytuacji zagrożenia, jednym przyciskiem wywołacie tzw. „cichy alarm” i wezwiecie tym samym wsparcie naszej załogi interwencyjnej.

Jak działa alarm napadowy

Alarm napadowy jest jednym z systemów alarmowych, jakie oferujemy Ci w Solid Security. W Twoim domu montujemy centralę, która odbiera sygnały z różnych urządzeń alarmowych i przekazuje je do naszej Stacji Monitorowania, patroli interwencyjnych, a także Ciebie samego (w zależności od wybranej opcji i konfiguracji). Gdy naciśniesz na pilocie napadowym jeden przycisk, nadasz nim alert do centrala, a ta przekaże go do znajdującego się najbliżej Ciebie patrolu, który w zaledwie kilka minut znajdzie się na miejscu zdarzenia, by wyzwolić Cię z opresji. Nasze piloty działają nawet do kilkuset metrów od centrali!

Zalety alarmu napadowego

Zasadniczo działanie alarmu napadowego jest proste. Gdy znajdujesz się w sytuacji zagrożenia, po prostu wciskasz przyciski na pilocie, pod blatem biurka, na ścianie, albo w jakimś innym miejscu, w którym został zainstalowany i wzywasz tym samym wsparcie naszej ochrony. Już po kilku minutach może zjawić się u Ciebie patrol, który pomoże Ci wyjść z opresji. Dlatego też, alarm napadowy to: dyskretny, cichy przycisk, natychmiastowe wezwanie pomocy, szybka reakcja patrolu interwencyjnego.

Zwiększ możliwości alarmu napadowego

Zwiększ możliwości alarmu napadowego poprzez instalację monitoringu wizyjnego z weryfikacją alarmów przez naszą Stację Monitorowania. Gdy tylko otrzymamy alert z Twojej posesji, będziemy obserwować podgląd z kamer i zapewnimy Ci najlepsze możliwe wsparcie. Na miejsce, oprócz naszego patrolu, wyślemy także właściwe służby ratunkowe. Dzięki temu zyskasz pełne wsparcie w sytuacji zagrożenia i znacząco ograniczysz jej skutki.

Baner alarm napadowy

Chroń swój dom w szerokim zakresie

Alarm napadowy to skuteczna pomoc w sytuacji napadu na Ciebie i Twoich bliskich, ale zagrożenia płyną z wielu stron. Włamanie i kradzież pod Twoją nieobecność, pożar, awaria zmywarki i wyciek wody, czad – to sytuacje, które zdarzają się na co dzień. Chroń się przed ich skutkami, zamów: