Strona Główna / O nas

Misja firmy

Misją Solid Security jest zapewnienie bezpieczeństwa na terenie obiektów powierzonych nam przez klientów biznesowych i indywidualnych, w celu ochrony ich zdrowia, życia i mienia. Jesteśmy profesjonalistami, dlatego realizujemy ją, stale poszerzając naszą wiedzę i umiejętności, a także usprawniając systemy i procedury, dzięki którym możemy zagwarantować wysoką jakość naszych usług.

Baner systemy alarmowe

Zakres świadczonych usług

Przez ponad 30 lat naszej działalności rozwinęliśmy naszą ofertę tak, aby wykorzystując najnowsze technologie, tworząc efektywne plany i dbając o dobre relacje, móc zapewnić naszym klientom wysoką jakość usług. W odpowiedzi na realne zagrożenia, proponujemy:

  • ochronę fizyczną obiektów
  • projektowanie, instalację i nadzór nad systemami alarmowymi
  • monitoring wizyjny
  • monitoring GPS
  • konwojowanie gotówki
  • wsparcie patroli interwencyjnych

Certyfikaty

Rozumiemy potrzeby naszych klientów, ponieważ dbamy o dobre relacje, słuchamy ich i odpowiadamy na konkretne potrzeby. Staramy się być przy tym najlepsi, dlatego wdrażamy standardy jakości i określone procedury postępowania, począwszy od obsługi klienta, przez badania satysfakcji, po podejmowanie działań korygujących i zapobiegawczych. Dlatego posiadamy:

Referencje

Zaufało nam wielu klientów, a ich opinie są najlepszym dowodem na to, że nasze działania przynoszą oczekiwane efekty.

Ikona gwiazdki

Ministerstwo Skarbu Państwa Biuro Dyrektora Generalnego

"Zamówienie obejmuje również monitorowanie sygnałów alarmowych wraz z podjazdami grup interwencyjnych i jest realizowane zgodnie z umową, w sposób rzetelny i profesjonalny."

Ikona gwiazdki

Reckitt Benckiser

„Pracownicy zatrudnieni w naszym Zakładzie wykazują się dużym zaangażowaniem, zdyscyplinowaniem i sumiennie wykonują swoje obowiązki”

Ikona gwiazdki

Coca-Cola HBC Polska Sp. z o.o.

„Wieloletni okres współpracy przekonał nas, iż firma Solid Security Sp. z o.o. wykonuje powierzone jej usługi w sposób rzetelny i profesjonalny w oparciu o doświadczoną i dobrze wyszkoloną kadrę pracowniczą oraz personel kierowniczy”

Ikona gwiazdki

Urząd Miasta Stołecznego Warszawy

„Przy realizacji zadań wynikających z umowy firma Solid Security Sp. z o.o. zatrudniała osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje zawodowe, tj. ważne licencje pracownika ochrony fizycznej I lub II stopnia i wyposażone w środki przymusu bezpośredniego, środki łączności, ubiory służbowe i imienne identyfikatory”